Dle užití:     Nejprodávanější:
žádost visa visa

iXtreme3d Lenticular Wristbands

Lentikulární náramky iXtreme3d poskytují pohybové a 3D efekty pro reklamní sdělení. Fotografie ve vysokém rozlišení nebo digitální animace jsou speciálně vytisknuty na tyto náramky aby poskytly reálný 3D effect. Efekty jako kroužení, výbuchy, mizení a zvětšení mohou být použity pro zvýraznění zobrazení. Pro vice informací nás kontaktujte na info@wristbands.cz.

ixtreme

Na lentikulárních čočkách těchto jedinečných náramků mohou být zobrazeny a animovány loga společností, slogany, obrázky a sdělení.

ixtreme

Přízpůsobte svou reklamní kampaň pomocí vlastních tvarů, rozměrů a sdělení.

Fotografická kvalita tisku na spodní stranu pro zvýraznění značky vašeho sponzora a kontaktních informací. Na náramcích může být sekvenční číslování pro výherní kampaně.

Tento revoluční náramek je vlajkovou lodí firmy MedTech Wristbands. Použití lentikulární technologie na náramcích dává klientům doslova nový způsob, jak dostat své zprávy do rukou spotřebitelů.

ixtreme

Představte si schopnost propagovat, ohromit a zapojit spotřebitele nikdy dříve neviděnými 3D efekty a to vše s jednoduchostí jako je pohled na náramkové hodinky.

ixtreme

Tento produkt vám pomůže k vysoce účinné, univerzální a nápadité kampani. Vytváření sběratelských předmětů, měření úspěšnosti propagace, představení nových výrobků, zvyšování povědomí o značce, vytváření vyšších výnosů a vyšší úrovně bezpečnosti – to jsou potenciální klady tohoto produktu - hudba pro uši všech tvůrců zisku.

ixtreme

Může to znít velmi spletitě a komplikovaně, ale adoptováním a použítím našich Q.U.I.C.K. postupů, uspořádáme a vytvoříme vaše představy co nejjednoduššeji.

Definice Q.U.I.C.K. postupu:

Technical Specifications

Pamatujte si: Q.U.I.C.K. postup to pro vás zařídí!