Dle užití:     Nejprodávanější:
žádost visa visa

Photographic Wristbands

Náramky s fotografií jsou skutečně vysoce kvalitní náramky, které nabízí nejen řešení identifikace, ale také vysoké zabezpečení a styl.

Vrchní potisk náramků s fotografií se provádí v plném barevném spektru s vysokou kvalitou a grafickým designem. Při konečné úpravě se aplikuje holografický potah, který náramkům dodá třpit a přidává další bezpečnostní prvek proti padělání (okopírováné náramky se nebudou třpitit). Na spodní strannu lze tisknout v černé barvě.

Všechny náramky s fotografií lze 100% přizpůsobit vašim požadavkům. Mohou být navrženy naším týmem grafiků (bez dodatečných poplatků), nebo vám pošleme šablony, které si můžete sami upravit.

Doba dodání náramků s fotografií je 7 až 10 pracovních dnů od schválení všech parametrů. V urgentních případech lze snížit dobu dodání na 5-7 pracovních dnů (od schválení).

Další vlastnosti:

Pro více informací o náramcích s fotografií, cenách a šablonách nás kontaktujte na telefonním čísle +420 549 213 226 nebo nám napište na email sales@wristbands.cz

Photographic  Wristbands

Dostupné styly našich náramků s fotografií:

Standardní : 1" x 9 ¼" (2,5 x 23,5 cm):

Náš nejpopulárnější náramek s fotografií, který nabízí 6 různých velikostí (2 uzávěry a 3 otvory). Pro tento náramek je k dispozici i holografický bezpečnostní štítek - chráňte vaše tržby!

Photographic  Wristbands

FOBIX: 1" x 9" + 2" Stub (2,5 x 22,9 cm + útržek 5,1 cm)

Tento náramek s fotografií je k dispozici s kontrolním útržkem – skvělá volba pro sponzorské akce, propagační akce, propagaci budoucích akcí a startovní pobídky!

Photographic  Wristbands

Dlouhý :1" x 11" (2,54 x 28 cm):

Náramek nabízí další dvě velikosti, aby mohli tyto náramky nosit všichni vaše hosté. Prodloužená délka rovněž výrazně zvětší prostor pro vaši reklamu!

Photographic  Wristbands

Tvar písmene L : 1" x 10" (2,5 x 25,4 cm):

Vyzkoušejte náš nový náramek ve tvaru písmene L. Snížením počtu uzávěrů zvětšíte prostor pro tisk! Cílem tohoto skvělého náramku s uzávěrem na jedno použití je pomoci identifikovat zaplacené vstupné nebo různé skupiny lidí (VIP, zaměstnanci, atp.).

Photographic  Wristbands

Tenký : ½" x 9 ¼" (1,3 x 23,5 cm):

Tento náramek je lehký a je vynikající pro události, kdy jsou vhodné decentní náramky. Náramek lze 100% přizpůsobit. K dispozici je tisk na spodní stranu pro zvětšení prostoru pro tisk. * Poznámka: v tomto stylu není k dispozici bezpečnostní štítek.

Photographic  Wristbands

Youth: 1" x 8" (2,5 x 20,3 cm):

Tento náramek s fotografií je skvělý pro dětské akce, identifikaci dětí, skupinové události pro děti a upozornění na alergie. Nezapomeňte inzerovat váše sponzory, rodiče všech dětí je uvidí!

Photographic  Wristbands