Dle užití:     Nejprodávanější:
žádost visa visa

Naše společnost MarkTech

Naše společnost s obchodním názvem MarkTech se objevila na našem trhu již v roce 2001, kdy byla vedena jako název u fyzické osoby. V roce 2009 byla založena společnost MarkTech s.r.o. a stala se jednou z mála smluvních partnerů předního světového výrobce identifikačních náramků a to se společnosti Medical Technology ( W.B ) Inc.. Díky tomuto smluvnímu ujednání se distribuce identifikačních náramků a služeb rozrostla prostřednictvím naší společnosti nejen na trh ČR, ale i do ostatních zemí Evropské unie.

Díky tomuto zastoupení jsme pro vás rozšířili největší nabídkový list nejkvalitnějších identifikačních náramků na světovém trhu. Nabízíme několik druhů materiálů, předtištěných vzorů, velký výběr barev jak klasické pastelové, tak i neonové barvy, nebo speciální povrchové úpravy, nebo také spoje pro vícero použití. Jako jedni z mála nabízíme novinku na trhu v oboru identifikace osob speciální identifikační náramky se speciální povrchovou úpravou proti vytvoření falsifikátů. Tyto identifikační náramky obsahují technologie RFID, holografické prvky „Ultra-Security“, nebo speciální 3D měnící se obrázek tzv. iXtreme 3D náramek. Na všechny námi dodávané identifikační náramky lze aplikovat Váš jednobarevný / plnobarevný potisk, speciální čárové kódy dle vašeho přání.

Naše dodávané identifikační náramky ( ID wristbands, ID náramky ) jsou tradičně používány k identifikaci osob a to jako bezpečnostní kontrola zejména tam, kde je potřeba odlišit platící hosty, V.I.P. hosty, personál pořadatele, ověřování povoleného věku pro zamezení požívání alkoholických nápojů, nebo záměně pacienta ve zdravotním zařízení. Předními partnery jsou především koupaliště, zoologické zahrady, zdravotní zařízení, hudební kluby – bary, pořadatelé festivalů. Díky možnému potisku jsou vhodné pro velice účinnou reklamu pořadatele, obchodního partnera, sponzora.

Společnost se neustále snaží zdokonalovat služby pro zákazníka a to co nejrychlejším servisem Vašeho potisku, zakázkovou výrobou, příznivou cenou, krátkou dodací lhůtou, výběrem vhodného dopravce a 24hodinovou online dostupností na našem webu.