Dle užití:     Nejprodávanější:
žádost visa visa
úpravy zákazníka

Jak upravit výrobek podle přání zákazníka

Nabízíme širokou škálu možností u všech našich produktů. Upravení produktu podle přání zákazníka může významně zvýšit hodnotu vašeho výrobku například při získávání finančních prostředků, při propagačních kampaních a zvláštních příležitostech nebo jednoduše při zavádění nové značky na trh.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřebné domluvy při dodatečné úpravě produktu nás prosím kontaktujte, abychom mohli plně vyhovět vašim představám.

Dokumenty pro tisk

Naše dokumenty určené pro tisk byly navrženy, aby vám usnadnily zjistit možnosti tisku. Tisk na rubovou stranu je skvělý způsob, jak zvýšit hodnotu vámi upraveného výrobku. Tisk na rubovou stranu je vhodný jak pro oddělitelný typ ústřižků tak pro uvádění informací o firmě nebo jednoduše pro rozšiřující reklamu na vaše internetové stránky. Adobe PDF náhled

Barvy a inkousty

úpravy barev

Jsme schopni vytisknout pásky v jakémkoliv barevném odstínu. Nabízíme také službu 'Pantone Color® Match' , v rámci které jsme schopni speciálně smíchat jakoukoliv barvu. Tento Pantone Matching způsob je výborný například u specifických jednolitých barev.

Použitím našeho neviditelného inkoustu můžete výrazně zvýšit stupeň zabezpečení za minimální cenu.

Logos & Clipart

úpravy loga

Webové obrázky, např. GIF, JPG, BMP

Obrázky formátu Photoshop, např. TIF, PSD, PPD

Vektorové obrázky, např. EPS, AI, CDR

Knockouts

Knockout je opakem razítka Když zatlačíte na razítko, jeho vystouplá část zůstane otištěná na stránce. Takovýto otisk zanechá standardní razítko.

náramek

Pokud by vystouplá část razítka byla naopak (knockout), výsledkem je takovýto otisk.

náramek

Proč používat Knockout?

Příklad: Protože nemůžeme kvůli malému tlaku tisknout na Supertek® bílým ikoustem (při objednávkách pod 30,000) je knockout perfektním řešením! Doufáme, že díky lepšímu pochopení principu knockoutu, budete moci snadněji dosáhnout takové úrovně kvality, jakou hledáte.

Sekvenční číslování

Sekvenční číslování je výbornou vlastností, které je často využíváno při dohledávkách a kontrolách. Sekvenční číslování je dostupné u všech našich náramků a mini přívěsků (s výjimkou silikonových výrobků).

Pokud má být číslování použito na páscích, je důležité vědět, kde má být očíslování umístěno. U pásku č.1 je použito horizontální číslování.

náramek

U pásku č.2 je použito vertikální číslování.

náramek

Pokud používáte výrobek s kontrolním útržkem, můžete umístit číslování buď přímo na útržek stejně jako na pásek. Tento způsob je především užitečný pro loterie a tomboly.

náramek