Nach dem Gebrauch:     Bestseller:
žádost visa visa

Plastic Wristbands

Plastové Snap náramky jsou vaše nejbezpečnější možnost pro 1-5 denní akce. Jsou vyrobeny z bi-laminátu, velice pevného materiálu odolného proti napínání a roztrhnutí, navzdory tomu velice lehké a pohodlné. Náramky jsou také odolné vůči vodě a dokonce odolnější než lepící náramky Tyvek® Wristbands. Trvalé uzavření náramku může být přizpůsobené před samotným nasazením na ruku, tak aby vyhovoval velikosti předzápěstí. S takto uzavřeným náramkem je obtížné manipulovat, náramky musí být doslova roztržené nebo uzávěr trvale poškozen, čím se zamezuje dalšímu použití.

Plastové Snap náramky nabízejí vynikající viditelnost a identifikaci osob, využijte širokou škálu vzorů a barev. Jsou k dispozici ve 3 stylech:

Plastic Wristbands Techno (Holographic) Plastic Wristbands Techno (Holographic)

Plastic Wristbands Techno (Holographic)

Preis: AKTION - 30% / 1 700 1 190 CZK / 68.00 47.60 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 3/4" x 10" (1,9cm x 25cm). Wristbands includes a single use snap closure and made with a bi-laminate plastic material. Sequential numbering available. Note: *Colors may vary from actual ...

Mehr >>


Plastic Wristbands Sparkle  Plastic Wristbands Sparkle

Plastic Wristbands Sparkle

Preis: AKTION - 5% / 1 850 1 758 CZK / 74.00 70.30 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 3/4" x 10" (1,9cm x 25cm). Wristbands includes single use snap lock closure. Easy to identify and stretch resistant. When placed under light these bands glitter and shine.

Mehr >>