Nach dem Gebrauch:     Bestseller:
žádost visa visa

Supertek (Tyvek®) Wristbands

Supertek (Tyvek ®) identifikační náramky jsou vyráběny z materiálu Tyvek ®, tento materiál je vysoce odolný vůči roztrhnutí, roztažení a zároveň odolný vůči vodě. S kombinací použitím silného lepidla a vysekávaného ukončení se náramky stávají maximálně odolné vůči nedovolené manipulaci a prakticky nepřenositelné. Tyto identifikační náramky jsou ideální pro jednodenní nebo dvojdenní akce, dodávány jsou v šestnácti barvách a jsou standardně opatřeny sekvenčním číslováním, které zvyšuje míru zabezpečení. Ochranný povrch zajišťuje pohodlné nošení a je zdravotně nezávadný.

Naše zákaznické služby v oblasti potisku jsou nejvhodnějším řešením, které zajišťuje maximální využití reklamního účelu náramků. Supertek (Tyvek ®) identifikační náramky mohou být na přání zákazníka potištěny jednobarevným nebo plnobarevným potiskem, speciálním číselným pořadím či čárovým kódem, v tomto směru jsme jedni z mála dodavatelů, kteří poskytují takovéto služby.

Neváhejte a upravte si své identifikační náramky pro propagaci firemní značky, sponzorů a dalších akcí a to za velmi výhodné ceny. Za zanedbatelnou cenu získáte účinnou reklamu. Proč tedy nevyužít možností úprav?

Tyvek® Wristbands 3/4" Tyvek® Wristbands 3/4"

Tyvek® Wristbands 3/4"

Preis: 450 CZK / 18.50 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 3/4" x 10" (1,9cm x25cm).Projektieren mit kleinerer tragenden Fläche für erhöhung des Komforts. Standfest gegen Ausdehnung, Wasser. Mit der sequentiellen nummerierung.

Mehr >>


Tyvek® Wristbands 1"  Tyvek® Wristbands 1"

Tyvek® Wristbands 1"

Preis: 450 CZK / 18.50 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 1" x 10" (2,4cm x 25,4cm). Maximale Klebstärke hindert dem wiederholten Gebrauch. Standfest gegen Ausdehnung, Wasser und Aufbrechen. Mit der sequentiellen Nummerierung.

Mehr >>


Tyvek® Wristbands 1" Stub Tyvek® Wristbands 1" Stub

Tyvek® Wristbands 1" Stub

Preis: 600 CZK / 25.00 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 1" x 10" (2,5cm x 25cm).Beinhaltet Kontrollschnipsel und doppelt sequentielle Nummerierung. Sehr gut für Loterien, Tombolas usw. Standfest gegen Ausdehnung, Wasser und Aufbrechen.

Mehr >>


Tyvek® Wristbands 1" Bar Code Tyvek® Wristbands 1" Bar Code

Tyvek® Wristbands 1" Bar Code

Preis: 950 CZK / 38.00 EURO

Verpackung: 500 Stück / Preise inkl. MwSt.

Beschreibung: 1" x 10" (2,5cm x 25cm). Maximální lepící síla zabraňuje opakovanému použití. Odolné vůči roztrhnutí, roztahování a vodě. Včetně sekvenčního číslování. Možnost ...

Mehr >>