By use:     Bestsellers:
žádost visa visa

Identifikační náramky pro zdravotní zařízení

Naše dodávané identifikační náramky pro identifikaci pacientů jsou tou nejlepší volbou jak identifikovat pacienta a zamezit případné záměně. Velkou předností našich identifikačních náramků je vysoká životnost, flexibilita použití, zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí. Vyberte si s naší nabídky identifikačních náramků pro zdravotní zařízení, v případě dotazů nás kontaktujte netelefonním čísle: 00420 549 213 226, nebo na E-mail: info@wristbands.cz

Přednosti našich identifikačních náramků:

Nabízené identifikační náramky pro zdravotní zařízení

Supertek 1“ (2,4 x 24,5cm)

Supertek identifikační náramky jsou vyráběny z materiálu Tyvek ®. Náramek je opatřen z jedné strany lepící částí s ochrannou fólií. Po sejmutí ochranné folie se náramek nasadí na zápěstí a pomocí lepící části se uzavře/zalepí na vhodnou velikost.

S kombinací použitím silné lepící části se náramky stávají maximálně odolné vůči nedovolené manipulaci a prakticky nepřenositelné. Při nedovolené manipulaci se náramek poškodí.

Supertek

Vinylové Wide Face – vložená etiketa

Vinylové náramky jsou složeny z tri-laminátu, materiálu odolného proti přetržení. Jedinečný patentní uzávěr brání v opětovném použití. Tyto Vinylové identifikační náramky jsou trvanlivé, velice silné, flexibilní a pohodlné pro delší nošení, tím jsou vhodné pro dlouhodobou hospitalizaci. K snadné identifikaci pacienta je náramek opatřen průhlednou kapsou pro vsunutí štítku s potřebným údajem o pacientu.

Náramky se vyrábějí v provedení:

Wide Face

V případě bližší specifikace našich dodávaných identifikačních náramků pro zdravotní zařízení „barevné provedené, čárové kódy“ nás kontaktujte, rádi vám zodpovíme na vaše otázky.

Vinylové a Soft Comfort Wide Face – popisovatelné

Tento identifikační náramek díky svému velice jemnému materiál Soft Comfort (měkčený plast) zajišťuje velice pohodlné nošení a zároveň splňuje vysokou trvanlivost, náramek je opatřen patentním uzávěrem a naneseným podkladem pro záznam lihovým popisovačem. Tyto náramky jsou vhodné pro dlouhodobou hospitalizaci a jsou voděvzdorné.

Náramky se vyrábějí v provedení:

Soft Comfort

V případě bližší specifikace našich dodávaných identifikačních náramků pro zdravotní zařízení „barevné provedené, čárové kódy“ nás kontaktujte, rádi vám poradíme.